large desktop _12603.jpg

Joga

Jogas fiziskās un garīgās prakses ir atradušas savu pielietojumu medicīnā, liekot pamatus jaunam alternatīvam virzienam – jogas terapijai.

Joga sanatorijā "Belorusija" ir ļoti efektīvu statisku pozu un lēnu kustību apvienojums, kas var ietekmēt asinsriti muskuļos, locītavās, mugurkaulā un iekšējos orgānos. Elpošanas vingrinājumi veicina audu piesātinājumu ar skābekli, paātrina vielmaiņu un aktivizē atveseļošanās procesus organismā.

79690e123d7012d03febd4e2eaf4ecad-resize_crop_1Xquality_100Xallow_enlarge_0Xw_1200Xh_630.jp

Sanatorijā ar jogu ārstē aptaukošanos, diabētu, sirds un asinsvadu slimības, gremošanas, elpošanas un uroģenitālās sistēmas slimības, astēniju, bezmiegu, veģetatīvi-asinsvadu distoniju un hroniska noguruma sindromu. Jogas nodarbības kopā ar citiem profilaktiskiem pasākumiem var novērst insulta, sirdslēkmes, discirkulācijas encefalopātijas un Alcheimera slimības attīstību.

Joga mugurkaula un locītavu ārstēšanai

yoga-dlia-dvoih1440-min-1440x600.jpg

Jogas terapija ieņem īpašu vietu muskuļu un skeleta sistēmas slimību ārstēšanā, piemēram, mugurkaula deformācijas, osteohondroze un tās komplikācijas, deformējošā artroze un reimatoīdais artrīts, Behtereva slimība un Forestjē slimība.

Gandrīz visas locītavu un mugurkaula slimības pavada sāpes. Bailes no sāpēm liek pacientiem ierobežot mobilitāti, kas pasliktina vispārējo stāvokli, izraisa asinsrites pasliktināšanos problēmzonā, reparatīvo procesu kavēšanu un slimības tālāku attīstību.

Jogas pamatprincips ir vardarbības trūkums, apzināšanās un mērenība. Pakāpeniska kustību un asanu "apgūšana" pieredzējuša trenera vadībā samazina traumu risku un pašsajūtas pasliktināšanos.

Nodarbības uz vispārējās relaksācijas fona ļauj izmantot ķermeņa rezerves iespējas. Ārstējot locītavas ar jogu, palielinās to kustīgums, asinsrites stimulēšana palīdz uzlabot locītavu skrimšļa uzturu un to atjaunošanos.

Stiepšanās vingrinājumi un statiskā spēka asanas stiprina muguras muskuļus, kas ļauj izmantot jogu mugurkaula ārstēšanai.

fit988x988-image-2782-1624601943.jpg

Procedūra tiek veikta sanatorijā, vienojoties iepriekš pa tālruni: +371 66 014 117

medicina@belorusija.lv

jur_edited.png
jur.png
jur.png
Jūrmalas caurlaidi
fee.png