PILATES

uzlabot savu veselību
efektīvas kustības

pngegg - 2022-02-03T101627.211.png

Sanatorijā "Belorusija" notiek pilates nodarbības.

pngegg - 2022-02-03T103432.142.png

Pilates ir visa ķermeņa vingrojumu sistēma, kas savelk muskuļus, attīsta to kustīgumu, locītavu lokanību un palīdz atjaunot muskuļu līdzsvaru, nostiprinot visu ķermeni.

Ar vecumu mūsu ķermenis kļūst arvien mazāk paklausīgs. Locītavas pierod pie sēdoša darba un zaudē kustīgumu, kas noved pie aptaukošanās, muskuļu atrofijas, mugurkaula saslimšanām, nelīdzsvarota muskuļu un skeleta sistēmas attīstības.

Un Pilates sistēma palīdz pilnveidot un labāk izprast savu ķermeni, muskuļus: kā nodrošināt mugurkaula un locītavu stabilizāciju, veidot skaistu stāju, apgūt spēju ne tikai sasprindzināt, bet arī atslābināt muskuļus. Tas noved pie psihes harmonizācijas, spējas pareizi reaģēt uz stresu un izvairīties no tā negatīvās ietekmes.

pngegg - 2022-02-03T103823.908.png

Pilates šodien ir viena no populārākajām fitnesa tendencēm pasaulē.

Pilates ir sporta veids ikvienam. Ar pilates sanatorijā "Belorusija" var nodarboties ikviens, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Pilates sistēmas vingrinājumu izpildē galvenais ir uzmanības koncentrēšana un precīza, pareiza kustību izpilde, pievēršot uzmanību elpošanai. Jums ir nepieciešams elpot ar vēderu, un, elpojot, virziet gaisu uz muguras lejasdaļu.

Pilates nodarbību priekšrocības sanatorijā "Belorusija" ir milzīgas un tiek apvienotas ar cita veida veselības un medicīniskām procedūrām, proti: peldēšanu minerālu baseinā, ūdens aerobiku, nūjošanu. Terapeitiskā baseina apmeklējums, dažāda veida masāžas, kas veicina vispārēju ķermeņa uzlabošanos, uzlabo stāju, zaudē svaru, stiprina muguras lejasdaļas, iegurņa un vēdera muskuļus, mazina sāpes mugurkaulā. Nodarbojoties ar Pilates, jūs nekaitējat sev un negūstat traumas, tas ir drošākais veids, kā nostiprināt ķermeni, pateicoties maigajam triecienam un gludām kustībām.

pngegg - 2022-02-03T105419.369.png

Sanatorijas "Belorusija" ārsti (fizioterapeiti, rehabilitācijas speciālisti) iesaka šo sistēmu kā rehabilitācijas programmu, arī tiem, kuri guvuši mugurkaula traumas. Pilates vingrinājumi ir īpaši nepieciešami sievietēm, jo ​​tie var ievērojami stiprināt muguras lejasdaļas muskuļus, kas ir būtiski pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodā.

Pilates attīsta koordināciju, uzlabo lokanību, māca kustēties skaisti un graciozi. Pilates nodarbības ir noderīgas jebkura vecuma un dzimuma cilvēkiem, ikvienam, kurš vēlas izskatīties labi un būt lieliskā formā. Pilates vingrinājumi ir ļoti daudzpusīgi un vienlaikus ietver lielu skaitu muskuļu, kas prasa pareizu izpildes tehniku, un atkārtojumu skaits var būt minimāls. Pilates kustības maigi izstiepj muskuļus, padarot tos garākus un slaidākus.

pngegg - 2022-02-03T110510.982.png

Pilates sistēma - kompleksi "strādā" ar Tavu ķermeni un paaugstina muskuļu tonusu, padara Tavas kustības tik plastiskas.Nevajag atsevišķi šūpot muguru, atsevišķi presēt, kājas atsevišķi, trenē visu ķermeni uzreiz.

Pilates mazina muguras sāpes

Dziedē mugurkaula traumas

Pilates cīnās ar osteoartrītu, osteoporozi

Pilates cīnās ar ceļu un plecu traumu sekām

Pilates cīnās ar galvassāpēm, kā arī stresa sekām

Sanatorijā "Belorusija" vienmēr esat laipni gaidīti!

Procedūra tiek veikta sanatorijā, vienojoties iepriekš pa tālruni: +371 66 014 117

medicina@belorusija.lv

jur_edited.png
jur.png
jur.png
Jūrmalas caurlaidi
fee.png