cambridge-ua-blog-summer-idioms-1024x538.jpg

Gatavojamies vasarai!

21762646.jpg

ķermeņa veidošanas procedūras sanatorijā

pervaja.png
vtoraja.png
tretja.png
logo.png

Piedāvājam 7 efektīvas ķermeņa veidošanas procedūras.

Zemūdens hidromasāža:

pngegg - 2022-03-30T154504.939.png
pngegg - 2022-03-30T154628.972.png

Šis ir viens no veidiem, kā zaudēt svaru, jo spēcīgas ūdens strūklas palīdz noārdīt tauku nogulsnes, samazina celulīta izskatu, noņem atmirušās šūnas un nopulē ādu. Temperatūras un spēka iedarbības rezultātā uz kapilāriem organisms saņem papildus skābekli, āda kļūst veselīgāka, uzlabojas tās struktūra, paaugstinās tonuss.

Šarko duša:

Efektīvi tonizē ādu, zemādas audus un muskuļus, tādējādi stimulējot vielmaiņu un palīdzot organismam atbrīvoties no toksīniem (vielmaiņas galaproduktiem). Lai sasniegtu vēlamo efektu, ārstēšanas kursā jāiekļauj vismaz 10 procedūras.

Akupunktūra:

Akupunktūra atjauno normālu vielmaiņu un regulē apetīti. Turklāt pacienti, kuri ir izgājuši svara zaudēšanas kursu ar akupunktūras palīdzību, atjauno hormonālo fondu, mazina pietūkumu, uzlabo asinsriti un kopumā stiprina imūnsistēmu.

Sapropeļu | kafijas ietīšana:

Sapropeļu dūņas ļoti maigi iedarbojas uz organismu - uzlabo skābekļa vielmaiņu, stimulē veģetatīvās nervu sistēmas funkcijas, bagātina organismu ar kalciju, dzelzi, magniju, jodu, kāliju, vitamīniem, aminoskābēm, kā arī novērš novecošanās procesus, atjauno imunitāti, uzlabo ādas aizsargājošās īpašības, izvada no organisma sārņus, toksīnus un smagos metālus. Kafijas ietīšan ir populārs veids, kā noņemt liekos centimetrus no problēmzonām un uzlabot ādas izskatu.

Aparatūras | manuāla limfodrenāža:

Limfodrenāžas masāžas rezultāts ir liekā svara samazināšana un harmoniska silueta veidošana; celulīta ārstēšana un ķermeņa ādas kvalitātes uzlabošana; vispārējs ķermeņa stāvokļa uzlabojums, pretstresa un imūnmodulējoša iedarbība.

Pretcelulīta masāža:

 Masāža 8-10 procedūru gaitā tuvinās jūsu figūru ideālam: atbrīvos no tauku nogulsnēm, uzlabos mikrocirkulāciju, uzlabos ādas kvalitāti un tonusu.

Manuālās pretcelulīta masāžas kursu var kombinēt ar jebkura veida ķermeņa ietīšanu. Šāda metožu kombinācija ātri izvadīs uzkrātos toksīnus, lieko zemādas šķidrumu, piešķirs ādai gludumu, un jūsu acu priekšā izkusīs ziemas pārēšanās sekas. 

Karboksiterapija:

Rezultāts ir zemādas tauku šūnu iznīcināšana, tūskasб stagnācijas mazināšanās, ādas elastības un tonusa atjaunošana. Celulīta ārstēšanas kurss ar karboksiterapiju sastāv no 8-12 procedūrām.

jur_edited.png
jur.png
jur.png
Jūrmalas caurlaidi
fee.png