Ērta sanatorijas atrašanās vieta

Ja esat noguris no pilsētas ritma, jums nav jādodas uz pasaules galu: pietiek ar dažu harmonijas un relaksācijas piepildītu dienu pavadīšanu sanatorijā "Belorusija", kas atrodas skaistā Jūrmalas pilsētā. Šeit jūs varat izvēlēties kādu no nedēļas nogales SPA programmām vai iziet garāku ārstēšanas un veselības programmu.

программы_фото_pervaja_bez_teksta.jpg

Jūrmalas ārstnieciskais klimats

Izbaudiet ilgi gaidīto sauli, ejot gar balto smilšu pludmali. Ieelpojiet gaisu, kas bagāts ar vitamīniem un ozonu.

Pervaj_slide_3.jpg

Medicīnas komplekss

Sanatorijā “Belorusija” ir plašs augsta līmeņa medicīnas pakalpojumu klāsts ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi.

VIP pakete

Ja jūs domājat, ka procedūru skaits nav pietiekams, tad sanatorija "Belorusija" sniedz iespēju izvēlēties programmu ar paplašinātu procedūru skaitu.

hidro_vanna.jpg

Katrā mūsu speciālistu izstrādātajā programmā ietilpst baseina apmeklējums ar minerālūdeni.

фото_bassein.jpg

Plašajā medicīnisko procedūru klāstā, ko izmanto sanatorijā "Belorusija", dubļu terapija ir pelnījusi īpašu uzmanību. No atradnēm, kas atrodas tikai 30 kilometru attālumā no sanatorijas, tiek iegūti unikāli ārstnieciskie dubļi.

1.jpg

Sanatorija “Belorusija” piedāvā daudzveidīgu, pilnvērtīgu un diētisko ēdināšanu. Ēdienkartē ietilpst ēdieni, zupas, uzkodas un konditorejas izstrādājumi, kā arī veselības dzērieni, kurus jums gatavos mūsu pavāri pēc Latvijas, Baltkrievijas vai Eiropas virtuves receptēm. Diētu katram viesim izvēlas uztura speciālists, pamatojoties uz viņa diagnozi.

foto_obed.jpg

Vasarā atpūtai ir maksimāli piesātināta pasākumu programma. Jūsu rīcībā ir velosipēdu noma, pastaigu ekskursijas, aktīva pastaiga pa veselības takām un daudz kas cits, ka arī iespēja ienirt burvīgajā un oriģinālajā Jūrmalas kūrorta atmosfērā.

more_velik.jpg

Atpūta sanatorijā "Belorusija" jums būs prieks jebkurā gadalaikā, un jūs varat būt pārliecināti, ka šeit jūs gaida augstā pakalpojumu kvalitāte.

Par brīvās vietu pieejamību var uzzināt, zvanot pa tālruni +371 66014111.

jur_edited.png
jur.png
jur.png
Jūrmalas caurlaidi
fee.png