Jurmala
Jurmala

press to zoom
Sanatorium
Sanatorium

press to zoom
Treatment & Rehabilitation
Treatment & Rehabilitation

press to zoom
Jurmala
Jurmala

press to zoom
1/5

Jūrmala ...


Slavenā Latvijas Rivjēra, kas pazīstama ar dabas resursiem - mērenu klimatu, jūru, mūžsenām priedēm, tīru gaisu, ārstnieciskajiem dubļiem un minerālūdeņiem. Unikāla vieta dažādu slimību atveseļošanai, veselības veicināšanai, profilaksei un rehabilitācijai. Tieši šeit, Jūrmalā, tikai 200 metru attālumā no jūras atrodas veselības kūrorts "Belorusija".  

Kopš 2015. gada sanatorija ir smagi strādājusi, lai uzlabotu istabu skaitu. Šobrīd sanatorijā ir pilnībā atjaunotas telpas galvenās ēkas 6 stāvos. Numuri atbilst visām komforta prasībām. Jauns telpu dizains, jaunas mēbeles un ierīces - tas viss veicina ērtu laika pavadīšanu.

 

Arī mūsu atjaunotais restorāns ir atvēris durvis mūsu viesiem. Liela, gaiša un plaša zāle ar jaunām mēbelēm un interesantu dizaina risinājumu priecē acis un aicina ērti pavadīt laiku pie galda.

 

Vēl viena inovācija sanatorijā - tagad mēs piedāvājam bufetes tipa brokastis. Pusdienas un vakariņas joprojām tiek piedāvātas brīvizvēles ēdienkartē. Daudzveidīga ēdienkarte un garšīgi ēdieni katru dienu padara jūsu uzturēšanos mūsu sanatorijā īpaši patīkamu.

 

Sanatorijas galvenā iezīme ir tās unikālā medicīniskā bāze. Mūsu kūrortā ir modernas spa, diagnostikas un ārstēšanas, profilakses un rehabilitācijas tehnoloģijas, labsajūtas programmas un pilns pakalpojumu klāsts patīkamākai un noderīgākai atpūtai.

 

Mūsu veselības kūrorta galvenais lepnums ir 25 metrus garš baseins ar minerālūdeni. Ar ārstniecisku minerālūdeni tieši no zemes dziliem.

 

Vēl viena mūsu sanatorijas iezīme ir sāls istaba. Ar minerālvielām piesātinātu sāls alu gaisa ārstnieciskās īpašības ir zināmas kopš seniem laikiem. Mēs jums esam izveidojuši šādu sāls alu mūsu sanatorijā.
Mēs piedāvājam arī ūdens procedūras, kūdras dūņu aplikācijas, parafīna ietīšanu, sauso klasisko un hidro masāžu, limfodrenāžu, modernas fizikālās terapijas, pilnīgu funkcionālo izmeklēšanu, zobārstu un citus speciālistu pakalpojumus.

 

Ikdienas pastaigas pa jūras krastu, skābekļa putas un kokteiļi, svaigas sulas un zāļu tējas palīdzēs nostiprināt procedūras efektu.
 

Mūsu veselības kūrorts aicina jūs atpūsties ar veselības ieguvumiem Baltijas jūras piekrastē. Maigs klimats, ārstnieciskais jūras gaiss, Jūrmalas lieliskā daba, miers un klusums būs ar jums jūsu atpūtas vai rehabilitācijas laikā.
Mūsu labsajūtas programmas palīdzēs jums uzlabot veselību. Mūsu speciālistu izstrādātās sirds un asinsvadu sistēmas, elpošanas sistēmas, nervu sistēmas, balsta un kustību aparāta sanatorijas-kūrorta ārstēšanas programmas ir jūsu rīcībā visu gadu. Individuālas programmas vispārējai veselības uzlabošanai un ķermeņa formēšanai ir mūsu ekskluzīvais piedāvājums tiem, kas vēlas atpūsties, gūstot labumu no veselības. Uzmanīgs personāls, mūsdienīgs aprīkojums un patīkama atmosfēra palīdzēs Jums labi atpūsties un atgriezties mājās ar spēku un veselību.


Laipni lūdzam sanatorijā "Belorusija"!

 

Jūrmalas sanatorija "Belorusija" specializējas dažādu slimību pacientu rehabilitācijas ārstēšanā.
Mūsu pakalpojumu pakete sastāv no profesionāļu izstrādātām programmām. Savās programmās izmantojam dažādas ārstēšanas metodes, ieskaitot netradicionālās.


Papildus spa procedūrām mūsu veselības kūrorts piedāvā ambulatoro ārstēšanu. Pie mums strādā ļoti profesionāli speciālisti, uzmanīgi un zinoši ārsti, viņi vienmēr palīdzēs lielu un mazu veselības problēmu risināšanā.
 

Mēs vienmēr gaidām Jūs!

Ārstēšanas profili: 

  • Kardioloģijas

  • Neiroloģisks

  • Pulmonoloģijas

  • Endokrinoloģijas

  • Balsta un kustību orgānu slimības

  • Bērnu rehabilitācija

Jūrmalas kūrorta klimatiskās īpašības un terapeitiskie faktori nosaka galvenās indikācijas slimību un traucējumu ārstēšanai:


- Asinsrites sistēmas;
- Muskuļu un skeleta sistēma un saistaudi;
- Elpošanas orgāni;
- Nervu sistēma;
- Endokrīnā sistēma un vielmaiņa;

 

Sanatorijai "Belorusija" ir licences (sertifikāti) par tiesībām veikt medicīnisko darbību:
- 2005. gada 7. novembra izziņa par rehabilitācijas slimnīcu Nr. R-60;
- 2005. gada 7. novembra izziņa par ambulatoro darbību Nr. A-1895;
- 2004. gada 26. aprīļa izziņa zobārstniecības kabinetam Nr. Z-530;
- Reģistrācijas apliecība par tiesībām izmantot pārtikas bloku, datēta ar 2005. gada 25. novembri Nr. 015236 АА 032192.

jur_edited.png
jur.png
jur.png
Jūrmalas caurlaidi
fee.png