ZIŅAS

28.07.21

В санатории "Belorusija" лечебные процедуры и диетическое питание грамотно сочетаются с организованным досугом. Жизнь современного человека разнообразна и многогранна во всех проявлениях. От того, как отдыхает человек, во многом зависит его самочувствие, здоровье. Всем известно, что позитивное настроение и творческая реализация способствуют оздоровлению организма. В санатории постоянно проводятся  профессиональные концерты творческих коллективов, караоке, танцевальные вечера, специальные тематические викторины, мастер-классы и турниры, позволяющие увлекательно разнообразить свой досуг. Вы сможете настроиться на позитивный лад, услышать любимую музыку и, конечно же, отвлечься от городской суеты. Афиша мероприятий известна на месяц вперед, что позволит Вам спланировать свой досуг заранее.

21.07.21

Mūsu šef-pavāru komandai pievienojies šef-pavārs Vitālijs Zajka, kura bagātīgā pieredze ir pievienojusi individuālus pieskārienus sanatorijas "Belorusija" gastronomijas piedāvājumam.

Vitālijs ir īsts fans. Viņš jaunā veidā devās pie Eiropas, latviešu un baltkrievu virtuves tradīcijām. Kopā ar viņu parādījās jauna vasaras ēdienkarte, kurā viņš meistarīgi sintezēja savu pieredzi un mīlestību pret kulināriskajiem eksperimentiem, izmantojot modernu aprīkojumu. Ja jums vēl nav bijusi iespēja iepazīties ar pavāra Vitālija ēdieniem, sanatorijas “Belorusija” restorāns aicina Jūs!

 

14.07.21

Vai vēlaties būt pirmais, kurš saņem aktuālāko informāciju par labākajiem piedāvājumiem no sanatorija "Belorusija"? Pierakstieties mūsu vietnē un saņemiet izsūtīšanas materiālus.

 

07.07.21

Atkāpieties no ikdienas un ietiecieties neilgā, bet tik patīkamā atvaļinājumā, izvēloties vienu no brīvdienas SPA programmām no sanatorijas “Belorusija”!

Un tagad tas ir izdevīgi! No 6. jūlija līdz 8. augustam ceļazīmes cena samazināta par 15%!

Patīkama atpūta un veselīga uzturēšanās mūsu sanatorijā ir garantēta!

30.06.21

BASEINS IR ATVĒRTS AMBULATORIEM PACIENTIEM!

Minerālūdens baseins sanatorijā "Belorusija" ir atvērts visiem apmeklētājiem, ievērojot obligātos noteikumus.

Peldbaseina apmeklējumi tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

ieraksts pa tālruni. +371 66014140

23.06.2021

Priecīgus Līgo un lustīgus Jāņus!

16.06.21

Mēs steidzamies jums izpriecināt!

Tagad ar mūsu mājas lapas starpniecību var iegādāties dāvanu karti sanatorijas "Belorusija" pakalpojumiem. Dāvanu karte ir ideāla dāvana katrai gaumei, vecumam un budžetam. Jūsu piedāvājums būs patīkams pārsteigums jūsu mīļotajiem, draugiem un radiem!

Labākā dāvana, kas var būt, ir veselība!

09.06.21

Mūsdienu cilvēka dzīve, ar tās ritmu un pastāvīgo spriedzi, liek cilvēkiem uz hronisku stresu. Pievienojiet šeit nekvalitatīvu ēdināšanu un hipodinamiju – rodas buķete no iemesliem, kas izraisa dažādu slimību attīstību. Šīs slimības cilvēki bieži vien cenšas ārstēt ar medikamentozes ārstēšanu. Tas savukārt izraisa alerģiju un organisma piesārņošanu. Tāpēc nemedikamentozo ārstēšanas metožu aktualitāte ir pilnīgi saprotama un izskaidrojama. Šādās metodēs īpašo vietu ieņem akupunktūra, kurai ir ļoti mazs pretindikāciju saraksts.

02.06.21

Sanatorijā “Belorusija” uzturam tiek pievērsta liela uzmanība – galu galā, tas ir viens no svarīgākajiem ķermeņa uzlabošanas posmiem. Ja vēlaties daudzu gadu garumā izveidot ieradumu ēst veselīgi un ievērot veselīgu dzīvesveidu, mūsu uztura speciāliste palīdzēs jums gūt panākumus šajā jomā.

Mēs pierādīsim, ka ēst veselīgi un garšīgi ir viegli!

26.05.21

Ja atvaļinājums nav paredzēts jūnijā, bet vēlme to uzsākt jau ir, sanatorija “Belorusija” piedāvā kādu no SPA programmām ar 20% atlaidi!

Patīkama atpūta un noderīga uzturēšanās mūsu sanatorijā ir garantēta!

19.05.21

Atpūta sanatorijā "Beloerusija" ir paīikama un veselīga iebkurā gadā laikā. Bet vasarā pati daba ir labveīga atputai. Un ja Jūs domajat braukt uz sanatoriju "Belorusija" vasarā, tad mums ir 8 iemesli to darīt. 

Restorānā "Belorusija" vasaras terase ir

ATVĒRTA!

Veselīgas brokastis, vieglas uzkodas, barojošas pusdienas, vieglas vakariņas, konditorejas izstrādājumus un veselības dzērienus jums gatavos mūsu pavāri pēc Latvijas, Baltkrievijas vai Eiropas virtuves receptēm.

Visus ēdienus pārbauda un apstiprina sanatorijas "Belorusija" uztura speciālisti.

12.05.21

05.05.21

-30% visām nedēļas nogales programmām!

Visu maiju atpūtieties ar labumu

mūsu sanatorijā!

28.04.21

"VASARAS  BONUS"

 

Nepalaidiet garām iespēju rezervēt ārstēšanu

JŪNIJĀ par cenu MAIJĀ!

21.04.21

Ultraskaņas izmeklēšana (sonogrāfija) medicīnā ir daudzfunkcionāla un lieliska metode, ar kuras palīdzību tiek noteikts iekšējo orgānu stāvoklis (precīzs audu lielums un struktūra, atrašanās vieta, kā arī noteiktas orgānu novirzes no normas). Šāda veida pētījumu popularitāti atbalsta tā efektīvais informācijas saturs un pilnīga drošība. Ultraskaņas galvenā priekšrocība ir atkārtotas pārbaudes iespēja nepieciešamības gadījumā.

14.04.21

Karboksiterapija (gāzes injekcijas) ir novatoriska ādas atjaunošanas metode, kuras pamatā ir oglekļa dioksīda īpašības. Šī ir dozēta intradermāla vai subkutāna oglekļa dioksīda (CO2) injekcija terapeitiskiem un profilaktiskiem nolūkiem. Šī procedūra ir pazīstama arī kā "gāzes punkcijas" vai "gāzes injekcijas".

 

K

07.04.21

Rehabilitācijas pakalpojumi sanatorijā “Belorusija”!

Rehabilitācijas speciālista galvenā misija ir pēc iespējas pilnīgāk atjaunot ķermeņa funkcijas, kas ir traucētas traumas vai slimības dēļ. Rehabilitācijas mērķis ir ne tikai atgriezties pie pilnīga dzīves kursa, bet arī novērst šādu problēmu parādīšanos nākotnē.

31.03.21

Cienījamie viesi!

Mēs aicinām jūs uz endokrinologa konsultāciju.

Hormonu vielmaiņa ir mehānisms, kas atbalsta visa ķermeņa normālu darbību. Kaulu un lipīdu audu, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas darbība ir atkarīga no šī mehānisma, tas ir atbildīgs par garīgo attīstību un citiem svarīgiem faktoriem.

24.03.21

Sanatorijas "Belorusija" vietnē tika atvērta komentāru un ieteikumu lapa. Jūs varat atstāt savus komentārus par mūsu ārstu un personāla darba kvalitāti, kā arī savas vēlmes un ieteikumus mūsu darba uzlabošanai.

17.03.21

Veselīgs miegs ir fizioloģiski nepieciešams cilvēkam, un tas ir svarīgs fiziskās un garīgās veselības nosacījums.

Sanatorija “Belorusija” piedāvā jaunu programmu

“VESELĪGS MIEGS”.

Pareizs miegs ir lieliska garastāvokļa un labsajūtas avots.

10.03.21

JAUNUMS!

Nedēļas nogales veselības atjaunošanas tūre diviem, lai atjaunotu vitalitāti, pozitīvas emocijas, sparu un pozitīvu attieksmi!

03.03.21

Sanatorija “Belorusija”sāk rezervēšanas

AKCIJU UZ APRĪLI!

Nepalaidiet garām iespēju rezervēt

ar 15% atlaidi!

24.02.21

Dāvana sertifikāts!

VESELĪBU NEVAR NOPIRKT, BET TO VAR DĀVINĀT

-30 %

NEDĒĻAS NOGALES SPA - PROGRAMMAS

17.02.21

Sanatorija “Belorusija” sveic Jūs gaidāmajā Starptautiskajā sieviešu dienā – 8. martā –

un, kā dāvanu, izsludina svētku akciju!

10.02.21

Jūsu sanatorija "Belorusija"

Valentīna dienā mēs esam sagatavojuši Jums ļoti jauku piedāvājumu.

03.02.21

Labas ziņas!

Tagad mūsu sanatorijā ir pieejama psihologa konsultācija! 

 ierakstīt tālruņa: +371 66 014 117

27.01.21

Atpūtieties izdevīgi.

Jūsu sanatorija "Belorusija"

Akcija "Dāvanā apsargāta autostāvvieta"

pagarināts līdz februāra beigām!

20.01.21

Rehabilitācijas programma pēc Covid-19

Мūsu sanatorijā ir vērsta uz ķermeņa tonusa uzturēšanu, imūnsistēmas stiprināšanu un iekšējo orgānu darba atjaunošanu.

Programma nodrošina individuālu pieeju katram mūsu viesim, pamatojoties uz klīnisko un laboratorisko rādītāju rezultātiem, speciālistu konsultācijām un diagnostiku.

13.01.21

Sanatorija "Belorusija"  ir izstrādājusi jaunu kompleksu medicīnisko programmu "STIPRĀ IMUNITĀTE" bērniem

no 4 līdz 15 gadu vecumam.

09.12.20.

Šajos gaišajos svētkos gribam novēlēt Jums redzēt tikai labo apkārtējā pasaulē, atrast cilvēku labo pusi, dot cerību tuviniekiem un piepildīt savus sapņus, patiesi ticēt un nekad neaizmirst par vienkāršu cilvēcisko laimi...

Priecīgus Ziemassvētkus!

Sanatorija "Belorusija"

30.12.20

Laimīgu Jauno gadu!

Novēlam šim gadam kļūt par laiku tikai ar labām ziņām, izcilu labu veselību un neierobežotu laimi!

Laimīgu Jauno 2021. gadu!

09.12.20.

Ziemassvētki ir gada gaišākie svētki. Lai tava dzīve ir piepildīta ar gaismu un sirds siltumu.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Sanatorija "Belorusija"

16.12.20

Latvijas un Baltkrievijas Republikas pensionāriem un invalīdiem, pērkot ceļazīmi, tiek piedāvāta atlaide:

- 10% (no 1. janvāra līdz 31. maijam un no 1. septembra līdz 31. decembrim);

- 5% (no 1. jūnija līdz 31. augustam).

Atlaides pensionāriem un I, II, III grupas invalīdiem

Mēs cienām vecāko paaudzi un rūpējamies par Jūsu veselību!

09.12.20.

Rezervējiet agrāk – maksājiet mazāk!

AGRAIS REZERVĒJIMS

SĀKĀS!