Peldbaseins

IZMAIŅAS!

Sākot no 2020. gada 9. novembra, ambulatoriem pacientiem baseina apmeklējums  īslaicīgi nav pieejams.

 

 

Vairāk informācijas šeit!

Ārstnieciskais baseins ar minerālūdeni

Mūsu sanatorijas īpašais lepnums ir 25 metru peldbaseins, kas piepildīts nevis ar hlorētu, bet ar dziedniecisku minerālūdeni no dziļas artēziskās akas. Kādas ir šāda baseina priekšrocības? Dabiskais minerālūdens ne tikai nesatur bīstamus mikroorganismus, bet arī sniedz ārstniecisku iedarbību uz cilvēku. Magnijs uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību un stiprina imūnsistēmu, kalcijs atjauno kaulu audus, kā arī aizsargā pret osteoporozi un citām locītavu slimībām. Turklāt kālijs normalizē asinsspiedienu, jods regulē vielu apmaiņu, bet broms nomierina nervu sistēmu.

Pateicoties vielu apmaiņas procesu aktivizēšanai, tiek paātrināta šūnu atjaunošanās; ķermenis tiek vaļā no kaitīgām vielām.

Svarīgi arī atcerēties, ka peldēšana veicina bērnu pareizu attīstību, jo veido un nostiprina muskuļus, uzlabo stāju. Savukārt pieaugušajiem šāda fiziska slodze palīdz veiksmīgi atbrīvoties no liekiem kilogramiem, noņemt muskuļu spriegumu un ikdienas nogurumu.

Minerālūdens padeves temperatūra baseinā tiek uzturēta 29-30 ºC līmenī; ūdens pastāvīgi atjaunojas, tam ir minimālais hlorēšanas līmenis – 0,1-0,3 mmoll/l.

Sanatorijas baseins aprīkots ar hidromasāžas sistēmām. Papildus terapeitiskajai peldēšanai, baseinā tiek veiktas ūdens aerobikas nodarbības augsti kvalificētu ĀFK fizioterapeitu vadībā.

Pieraksts baseinam: +371 66014140.

Аpmeklējuma laiks: katru dienu no 8:00 līdz 20:00

Sanatorija piedāvā gan vienreizēju baseina apmeklējumu, gan abonementu iegādi.

Sanatorijas baseins nav piemērots pacientiem ar ierobežotām iespējām.

Sanatorijas baseins ir aprīkots ar turku pirti, saunu un infrasarkano kabīni.

Lietas, kas nepieciešamas baseina apmeklējumam:

Peldkostīms

/peldbikses

Peldcepurīte

Gumija

čības

Ziepes,

mazgāšanas lupatiņa

Dvielis

Аpmeklējuma laiks: katru dienu no 8:00 līdz 20:00

Tālrunis informācijai: 66014140

TURKU PIRTS

Turku pirts galvenā atšķirīgā iezīme ir maksimālais gaisa mitrums. Temperatūra šādos apstākļos ir jūtama daudz spēcīgāk, nekā sausā telpā, tāpēc to uztur 45–60 °C ietvaros.

Šāds mikroklimats ir noderīgs un patīkams cilvēkam, un tajā pašā laikā nerada bīstamu stresa ietekmi uz organismu.

SAUNA

Saunā civēks var atslabināties, tādējādi atbrīvojoties no uzkrātās nervu un muskuļu spriedzes. Nostiprinātie plecu, muguras un locītavu muskuļi atslābst, ķermenis atbrīvojas no saspringtības. Saunas apmeklējums ir ieteicams arī pēc fiziskās slodzes, jo veicina ātrāku piena skābes izvadi no organisma.

 

Tradicionālie pirts rituāli paaugstina organisma aizsargspējas, palīdz pretoties vīrusiem un saaukstēšanās slimībām, kas ir īpaši svarīgi paaugstinātas saslimšanas laikā ar gripu. Tiem, kuriem neizdevās izvairīties no saaukstēšanās, pirts apmeklējums, tās dabiskās dziednieciskās īpašības palīdzēs tikt galā ar slimību ātrāk. Turklāt pirts procedūras palielina organisma noturību pret aukstumu un stiprina imūno sistēmu.

INFRASARKANĀ KABĪNE

Mūsdienu dzīve ir kārdinājumu pilna – neveselīgo ēdienu, alkohola un cigarešu veidā. Ir ļoti svarīgi regulāri ierīkot atvieglotas dienas, un ne tikai gremošanas traktam. Iekļaujiet savā grafikā infrasarkanās kabīnes apmeklējumu, lai notīrītu savu organismu. Kopā ar saprātīgu uzturu, sportu un atpūtu tas noteikti dos rezultātus!

 

Infrasarkanā sauna ir atveseļošanās spa-procedūra ar plašu labdarības iedarbības spektru.

Licences un sertifikāti

Sanatorija atbilst valsts normatīviem

  • Rehabilitācijas stacionārs № R-60

  • Ambulatorā darbība № А-1895

  • Stomatoloģijas kabinets № Z-530

Sanatorija «Belorusija»

Bulduru prospekts 4/8,
Jūrmala, LV-2010, Latvija

Facebook

  • Facebook